SAP udostępnia szeroki obszar analityczny, daje możliwość generowania szczegółowych raportów dotyczących aktualnej kondycji przedsiębiorstwa, oferując dodatkowo atrakcyjną wizualizację raportowanych danych. Poprzez precyzyjne określenie kosztów dokonywanych transakcji sprzedaży zwiększa poziom kontroli nad rentownością sprzedawanych produktów.

SAP

W biznesie najważniejsza jest informacja. Wiedzą o tym doskonale specjaliści z SAP i dlatego system SAP pozostaje najpopularniejszym zintegrowanym systemem informatycznym na świecie. 

SAP był pionierem w dziedzinie systemów ERP i dziś powszechnie uznawany jest za najlepszy na świecie standard systemu dla dużych i średnich firm. Zawiera modelowe rozwiązania biznesowe, opracowane na podstawie doświadczeń z kilkunastu tysięcy wdrożeń na całym świecie.  Posiada najbogatszy na rynku zakres funkcjonalności wspierających przedsiębiorstwo w podejmowaniu decyzji zarządczych. 

SAP oferuje gotowe rozwiązania w zakresie zarządzania procesami produkcji, zasobami ludzkimi, finansami, zaopatrzeniem, sprzedażą, czy marketingu. Systemy SAP zweryfikowane zostały we wszystkich branżach na całym świecie potwierdzając swoją biznesową skuteczność. O tym, że SAP jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań informatycznych decyduje elastyczność i skalowalność systemu. To dzięki temu w Polsce pracuje na nim ponad 1500 firm.

Wraz z w pełni zintegrowanymi narzędziami do raportowania SAP oferuje rozbudowane możliwości analizowania, porównywania i planowania danych w każdym wymiarze firmy, oferując dodatkowo atrakcyjną wizualizację raportowanych danych.

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem SAP:

wiecej...

Migracje systemów SAP i utrzymanie (SAP Basis), upgrade SAP, konsulting obecnych rozwiązań oraz optymalizacji systemów IT w firmach to jeden z kluczowych obszarów usług świadczonych przez 7Technology. 

Duże zasoby specjalistów oraz doświadczenie powodują, że wielokrotnie byliśmy i jesteśmy podwykonawcą we wdrożeniach złożonych systemów realizowanych dla największych firm w swoich branżach. Wielokrotnie zespoły 7Technology dedykowane były do implementacji niszowych rozwiązań w obszarze SAP. Dzięki rozległej praktyce wdrożeń nasi inżynierowe posiadają ugruntowane kompetencje w zakresie SAP. Poznali również specyfikę różnych sektorów gospodarki agregując doświadczenie, pozwalające na proponowanie zoptymalizowanych, dokładnie odpowiadających potrzebom dedykowanych rozwiązań. 

Dziś, jako samodzielny specjalista oferujemy kompleksowe wdrożenia SAP nie bojąc się realizacji innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań i projektów. Specjalizujemy się  w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych, usług integracyjnych oraz doradczych w obszarze systemów SAP. Nasze biznesowe spojrzenie, profesjonalizm i zaangażowanie przekładają się na zaufanie oraz sprawną realizację wdrożeń

Zobacz Case Study - SAP on GCP

Migracja systemu produkcyjnego SAP - firmy VOX - do Google Cloud Platform

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Google Cloud Platform chmura krajowa Microsoft Cloud Juniper T-Systems HP IBM VMWare