Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu autorskich systemów klasy MES dla branży FMCG! Zrealizowaliśmy dla zakładów przetwórstwa mięsnego i ubojni kilkanaście wdrożeń systemu zarządzającego procesami: skupu zwierząt, rozbioru i przetwórstwa, rozliczanie produkcji oraz wydania gotowego produktu.

7 Technology = algorithms of success


Partnerzy

Misją RADWAG jest sprzedaż własnej, zaawansowanej myśli technicznej. Firma powstała w 1984 roku, jako mały zakład rzemieślniczy. Kilkuosobowa firma produkowała początkowo proste wyroby, jak kuchenne wagi sprężynowe, następnie mechaniczne wagi pocztowe. W roku 1992 wyprodukowano pierwszą elektroniczną wagę z użyciem mikroprocesora. Wkrótce firma zrewolucjonizowała ich konstrukcję, a masowa produkcja zaawansowanych technologicznie wag przyczyniła się do dynamicznego rozwoju firmy. 

RADWAG od początku bazuje na własnej myśli technicznej. Wszystkie produkowane wyroby oparte są o własne rozwiązania konstrukcyjne i techniczne. W roku 1997 RADWAG produkuje pierwszą wagę analityczną. W 2000 r. firma rozpoczyna produkcję wag samochodowych. Firma wdraża certyfikat ISO 9001:2000, i  z lokalnego producenta staje się firmą o zasięgu światowym. Dziś jest jednym z trzech producentów mikrowag na świecie.

MAREL jest światowym dostawcą zaawansowanych urządzeń, systemów i usług do przetwórstwa drobiu, ryb, mięsa czerwonego oraz dalszego przetwórstwa. Oferta firmy obejmuje wszystkie etapy procesu produkcyjnego – od odbioru surowca, do pakowania i etykietowania gotowych wyrobów.

MAREL jest jedynym producentem na świecie dysponującym kompletnymi, zintegrowanymi systemami we wszystkich segmentach i oferującym jednocześnie szeroką gamę urządzeń wolnostojących. Dzięki supernowoczesnym urządzeniom i systemom firmy MAREL przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem żywności mogą pracować z maksymalną produktywnością.

Uwaga: Wspólnie z Scanvegt/Marel w Polsce - zbudowaliśmy największą instalację systemu produkcyjnego MES, system rejestruje 10 mln zdarzeń rocznie!

ZEBRA TECHNOLOGIES - światowy lider w technologii kodó kreskowych i RIFD  

Założona w 1969 roku firma jest producentem specjalistycznych urządzeń drukujących etykiety, paragony, kody kreskowe. Produkuje urządzenia do wykonywania nadruków na kartach plastikowych, urządzenia do drukowania i programowania znaczników radiowych RFID. ZEBRA jest również producentem drukującego sprzętu mobilnego. Drukarki ZEBRA to czołowy produkt na świecie w swojej klasie. ZEBRA od początku działalności należy do najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Aktualnie jest właścicielem ponad 4200 patentów, zatrudnia ponad 1700 inżynierów, którzy każdego dnia udoskonalają produkty i usługi firmy. 

INTERMEC to uznana na świecie marka wydajnych i niezawodnych drukarek etykiet oraz skanerów kodów kreskowych. Marka od niedawna należy do Honeywell Scanning & Mobility, firmy utworzonej z połączenia Hand Held Products (HHP), Metrologic Instruments, LXE oraz Intermec. 

KIRA Informatik GmbH to wyspecjalizowany dostawca oprogramowania wspierającego zarządzanie produkcją w zakładach mięsnych. Założona w 2003 roku w Niemczech firma oferuje dedykowane aplikacje, jak np. KiRa Schlacht (do zarządzania linią ubojową),  KiRa Mobile Check Delivery  (do zarządzania ekspedycją produktów z pozycji tablet), KiRa Mobile IFS (wspierająca system Jakości IFS), KiRa Mobile Evidence (wspierające procesy skupu i uboju, ewidencję jakości surowca). Wszystkie aplikacje integrują się z systemami ERP. Dzięki specjalistycznym rozwiązaniom  KIRA Informatik jest dziś dostawcą oprogramowania do wielu wiodących na świecie firm mięsnych, ubojni i zakładów przetwórstwa mięsnego. 

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare