Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu autorskich systemów klasy MES dla branży FMCG! Zrealizowaliśmy dla zakładów przetwórstwa mięsnego i ubojni kilkanaście wdrożeń systemu zarządzającego procesami: skupu zwierząt, rozbioru i przetwórstwa, rozliczanie produkcji oraz wydania gotowego produktu.

7 Technology = algorithms of success


7T MES – rekomendowanym systemem!

Autorski system klasy MES 7Technology, służący do efektywnego zbierania informacji bezpośrednio ze stanowisk produkcyjnych w czasie rzeczywistym, opisany został w wydawnictwie „Systemy IT w Polsce – Jak wybierać?”.


7T MES – rekomendowanym systemem!

Wydawcą poradnika jest firma Business Penetration & Consulting z grupy konsultingowej BPC. Misją grupy jest wspieranie przedsiębiorstw w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. BPC prowadzi systematyczne analizy systemów IT dostępnych na rynku polskim, weryfikując kompetencje dostawców rozwiązań.  Wydawnictwo „Systemy IT w Polsce – Jak wybierać?” to już kolejna edycja swego rodzaju poradnika dla specjalistów IT.

Miło nam poinformować, że w wydawnictwie znalazł się opis systemu klasy 7T MES. Wydawca docenił nasze kilkunastoletnie doświadczenie, autorskiego rozwiązania i specjalizację w sektorze FMCG.

System klasy MES 7T usprawnia i automatyzuje wszystkie procesy produkcyjne, oferując ogromne możliwości zarządcze dla firm produkcyjnych. System zbiera dane w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem elementów automatyki przemysłowej oraz przy udziale operatorów linii. Pozwala na uzyskanie aktualnej informacji o stopniu wykonania produkcji, podejmowanie na bieżąco właściwych decyzji i reagowanie na nieprawidłowości pojawiające się w czasie realizacji procesu produkcyjnego. Stanowi doskonałe uzupełnienie klasycznych systemów klasy ERP. Więcej o systemie – kliknij link.

Chcesz poznać nasze referencje w zakresie wdrożeń systemów MES? Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: MESSales@7technology.pl

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare