Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam na rzeczową ocenę potrzeb w zakresie infrastruktury, a partnerstwo ze światowymi producentami  zapewnia niezbędny know-how oraz wsparcie konsultingowe na etapie wyboru najlepszych rozwiązań oraz wdrożenia. Specjaliści 7Technology budowali rozwiązania dla prawie wszystkich sektorów gospodarki, od produkcji, handlu, przetwórstwa po firmy branży finansowej! 

IBM Power Systems dla azjatyckiego giganta RTV AGD – unowocześnienie środowiska.

Rozwiązania IBM Power Systems, stworzone w oparciu o technologie otwarte i przeznaczone do zastosowań o newralgicznym znaczeniu, obejmują serwery zaprojektowane do pracy z wielkimi zbiorami danych.


IBM Power Systems dla azjatyckiego giganta RTV AGD – unowocześnienie środowiska.

Rozwiązania IBM Power Systems to rodzina serwerów wykorzystywana głównie w biznesie, bankowości oraz zastosowaniach korporacyjnych (jako serwery aplikacji, hurtownie danych, e-commerce itp.).

Serwery z tej rodziny po raz pierwszy pojawiły się w 1988 roku pod nazwa AS/400 i od samego początku odniosły duży sukces komercyjny na całym świecie.  Nowe generacje serwerów są skalowalne, zapewniają wydajne i ekonomiczne zasoby, idealne dla wymagających środowisk przetwarzania danych. Umożliwiają również wyjątkowo ekonomiczne przetwarzanie w chmurze.

Klient przeprowadzał upgrade krytycznych środowisk. Zakres zrealizowanego przez 7Technlogy projektu obejmował analizę przedwdrożeniową stanu AS IS, dobór odpowiednich rozwiązań hardware i software oraz optymalnych rozwiązań macierzowych, instalacje systemów operacyjnych, baz danych np: IBM DB2. 

Ze względu na krytyczne znaczenie projektu dla funkcjonowania fabryk i operacji produkcyjno-sprzedażowych Klienta w całej Europie, realizowany był on w bezpośrednim kontakcie z centralą firmy, na poziomie głównych menedżerów IT w koncernie. 

To był wymagający projekt – podkreśla Michał Florczyk członek zarządu 7Technology – Stanowił dla nas kolejne potwierdzenie, że potrafimy realizować projekty wykraczające nie tylko poza teren polski, ale nawet wymagające kooperacji multinarodowych zespołów – dodaje.”

O zdobyciu projektu zadecydowało posiadane doświadczenie z obszaru IT Engineering-u i zespół certyfikowanych inżynierów o unikalnych kompetencjach w zakresie serwerów i storage, w tym przede wszystkim systemów Power System oraz AIX.

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare