Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam na rzeczową ocenę potrzeb w zakresie infrastruktury, a partnerstwo ze światowymi producentami  zapewnia niezbędny know-how oraz wsparcie konsultingowe na etapie wyboru najlepszych rozwiązań oraz wdrożenia. Specjaliści 7Technology budowali rozwiązania dla prawie wszystkich sektorów gospodarki, od produkcji, handlu, przetwórstwa po firmy branży finansowej! 

Aktualności

Utrzymanie szkieletowej sieci światłowodowej dla miasta Rawicz. 4/23/2018

7Technology rozpoczęło współpracę z Urzędem Miasta Rawicz, w zakresie utrzymania szkieletowej sieci światłowodowej. 

Czytaj Więcej

Wirtualizacja zasobów dla lidera rynku rolno-spożywczego 8/15/2016

Dla jednego z zakładów produkcyjnych Klienta, wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania w zakresie wirtualizacji zasobów informatycznych oraz przechowywania i zabezpieczania danych w środowisku wirtualnym. Zwiększone wymagania w zakresie wydajności wiązały się również z koniecznością skonfigurowania nowego środowiska sprzętowego.
Czytaj Więcej

IBM Power Systems dla azjatyckiego giganta RTV AGD – unowocześnienie środowiska. 7/15/2016

Rozwiązania IBM Power Systems, stworzone w oparciu o technologie otwarte i przeznaczone do zastosowań o newralgicznym znaczeniu, obejmują serwery zaprojektowane do pracy z wielkimi zbiorami danych.
Czytaj Więcej

7Technology Złotym Partnerem Microsoft 7/15/2016

Uzyskaliśmy status „Gold Applications Development”, najwyższy w partnerskim programie MICROSOFT.
Czytaj Więcej

Migracja do rozwiązań Microsoft SCCM przez klienta sektora „public” 7/15/2016

Dla zarządu dróg i komunikacji jednej z największych polskich aglomeracji wdrożyliśmy system SCCM Microsoft, unowocześniając i ujednolicając środowisko informatyczne klienta.
Czytaj Więcej

Szkoliliśmy „Wykluczonych” 1/4/2016

INEA to lider usług multimedialnych oraz telekomunikacyjnych w Wielkopolsce i jedna z czterech największych sieci kablowych w kraju.
Czytaj Więcej

Aktualności z kategorii

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare