7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

Partnerzy Strategiczni

7Technology wiąże Strategiczne Partnerstwo technologiczne i biznesowe z następującymi firmami:

  

WEBCON to polska firma, która od 2006 roku tworzy oprogramowanie klasy Business Process Management (BPM) dla platformy Microsoft SharePoint. Autorski system Business Process Suite wyróżnia się innowacyjną koncepcją technologiczną i biznesową. Rozbudowane możliwości, wysoka wydajność, skalowalność i elastyczność sprawiły, że jest wdrażany w największych krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstwach. To kompleksowe rozwiązanie, które pozwala efektywnie zarządzać dokumentami i procesami biznesowymi przedsiębiorstw. Umożliwia tworzenie formularzy, projektowanie obiegów zadań, skanowanie dokumentów i ich OCR oraz skuteczne zarządzanie zaawansowanymi projektami. 7Technology pozostaje oficjalnym Partnerem WEBCON od roku 2014. 

Więcej o BPM...

  

COMARCH SA od 1993 specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Firma wyróżnia się kompleksową ofertą dla sektorów telekomunikacji, usług finansowych, ubezpieczeniowych, dużych firm, administracji publicznej oraz małych i średnich przedsiębiorstw. COMARCH jest operującym globalnie producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem, który zrealizował z sukcesem ponad 3500 projektów, na 5 kontynentach, w ponad 40 krajach. 

7Technology oparciu o rozbudowywaną ofertę COMARCH (ERP COMARCH XL, ERP COMARCH OPTIMA oraz ALTUM) wdraża autorskie systemy klasy ERP uwzględniające specyfikę i potrzeby Klienta. Nasz zespół współpracuje z COMARCH nieprzerwanie od 1999 roku. W oparciu o rozwiązania vendora zbudowaliśmy jedną z największych instalacji COMARCH ERP XL w Polsce. 

Więcej o ERP...

  

Misją RADWAG jest sprzedaż własnej, zaawansowanej myśli technicznej. Firma powstała w 1984 roku, jako mały zakład rzemieślniczy. Kilkuosobowa firma produkowała początkowo proste wyroby, jak kuchenne wagi sprężynowe, następnie mechaniczne wagi pocztowe. W roku 1992 wyprodukowano pierwszą elektroniczną wagę z użyciem mikroprocesora. Wkrótce firma zrewolucjonizowała ich konstrukcję, a masowa produkcja zaawansowanych technologicznie wag przyczyniła się do dynamicznego rozwoju firmy. 

RADWAG od początku bazuje na własnej myśli technicznej. Wszystkie produkowane wyroby oparte są o własne rozwiązania konstrukcyjne i techniczne. W roku 1997 RADWAG produkuje pierwszą wagę analityczną. W 2000 r. firma rozpoczyna produkcję wag samochodowych. Firma wdraża certyfikat ISO 9001:2000, i  z lokalnego producenta staje się firmą o zasięgu światowym. Dziś jest jednym z trzech producentów mikrowag na świecie. 

Więcej o MES...

  

QNAP Systems, Inc., to producent sieciowych pamięci masowych (NAS) oraz sieciowych rejestratorów wideo (NVR). Produkty QNAP Systems cechuje łatwość użycia, solidność, duża pojemność oraz niezawodność. 

QNAP Systems integruje technologie i design, aby dostarczyć wysokiej jakości produkty, które efektywnie poprawiają pracę klientów biznesowych dzięki udostępnianiu plików, wirtualizacji aplikacji, zarządzaniu pamięcią masową i monitoringiem, a także wzbogacają rozrywkę dla użytkowników domowych oferując multimedialne centrum rozrywki. 

Serwery QNAP Systems otrzymały w ostatnich latach szereg prestiżowych nagród za jakość i design. 

Więcej o produktach QNAP Systems...

Microsoftto jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjnych. 7Technology specjalizuje się w technologiach systemowych, bazodanowych oraz komunikacyjnych firmy Microsoft®. Nasze realizacje wielokrotnie stawały się rozwiązaniami case-study dla producenta. W 2016 roku uzyskaliśmy status „Gold Applications Development”, najwyższy status w partnerskim programie MICROSOFT.

Więcej o technologiach Microsoft...   

  

Juniper Networks jest jednym z największych na świecie i najbardziej innowacyjnych dostawców rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa. W portfolio firmy znajdują się produkty (routery, przełączniki ethernetowe, platformy akceleratorów) pozwalające zbudować doskonałą infrastrukturę sieciową niezależnie od tego, czy jest to niewielka sieć biurowa, czy ogromna sieć, zapewniających wydajne i bezpieczne funkcjonowanie złożonych sieci. Juniper Networks powstał w 1996 roku, dziś posiada biura w 46 krajach świata, zatrudniając prawie 9000 ludzi.    

Więcej o produktach Juniper...

  

 

Hewlett-Packard Company (HP) – jeden z największych firm informatycznych świata. Producent m.in. komputerów osobistych, skanerów, serwerów, drukarek i urządzeń poligraficznych, oprogramowania oraz infrastruktury IT.    

Więcej o rozwiązaniach HP...

  

  

IBM - jeden z największych firm informatycznych świata.Od ponad 80 latlider w zakresie wspierania innowacyjności w biznesie. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne.

Więcej o rozwiązaniach IBM...

 

 

T-Systems należy do Deutsche Telekom AG i jest jednym z największych europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych. Spółka Polska zajmuje się dostarczaniem dla Klientów korporacyjnych rozwiązań teleinformatycznych takich jak planowanie, wdrażanie i zarządzanie siecią teletechniczną. Obecnie na całym świecie T-Systems zatrudnia ponad 47 600 osób.  

Więcej o usługach ICT...

  

 

3S to grupa przedsiębiorstw z branży telekomunikacyjnej z siedzibą w Katowicach, obecna na rynku od 2002 roku. 3S dysponuje własną siecią światłowodową o długości ponad 2700 km oraz największym na Śląsku centrum danych. Wykorzystując efekty synergii, Grupa 3S oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne. W skład grupy wchodzą: 3S S.A. oraz 3Services Factory S.A. 3S S.A. (wcześniej jako TKP S.A.) buduje i udostępnia infrastrukturę światłowodową oraz świadczy usługi telekomunikacyjne. 3Services Factory S.A. buduje oraz zarządza data center.  

Więcej o Data Center...

algorithms of success

webocn comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Juniper T-Systems HP IBM VMWare