7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

Partnerzy Strategiczni

7Technology wiąże Strategiczne Partnerstwo technologiczne i biznesowe z następującymi firmami:

  

WEBCON to polska firma, która od 2006 roku tworzy oprogramowanie klasy Business Process Management (BPM) dla platformy Microsoft SharePoint. Autorski system Business Process Suite wyróżnia się innowacyjną koncepcją technologiczną i biznesową. Rozbudowane możliwości, wysoka wydajność, skalowalność i elastyczność sprawiły, że jest wdrażany w największych krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstwach. To kompleksowe rozwiązanie, które pozwala efektywnie zarządzać dokumentami i procesami biznesowymi przedsiębiorstw. Umożliwia tworzenie formularzy, projektowanie obiegów zadań, skanowanie dokumentów i ich OCR oraz skuteczne zarządzanie zaawansowanymi projektami. 7Technology pozostaje oficjalnym Partnerem WEBCON od roku 2014. 

Więcej o BPM...

  

COMARCH SA od 1993 specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Firma wyróżnia się kompleksową ofertą dla sektorów telekomunikacji, usług finansowych, ubezpieczeniowych, dużych firm, administracji publicznej oraz małych i średnich przedsiębiorstw. COMARCH jest operującym globalnie producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem, który zrealizował z sukcesem ponad 3500 projektów, na 5 kontynentach, w ponad 40 krajach. 

7Technology oparciu o rozbudowywaną ofertę COMARCH (ERP COMARCH XL, ERP COMARCH OPTIMA oraz ALTUM) wdraża autorskie systemy klasy ERP uwzględniające specyfikę i potrzeby Klienta. Nasz zespół współpracuje z COMARCH nieprzerwanie od 1999 roku. W oparciu o rozwiązania vendora zbudowaliśmy jedną z największych instalacji COMARCH ERP XL w Polsce. 

Więcej o ERP...

  

Misją RADWAG jest sprzedaż własnej, zaawansowanej myśli technicznej. Firma powstała w 1984 roku, jako mały zakład rzemieślniczy. Kilkuosobowa firma produkowała początkowo proste wyroby, jak kuchenne wagi sprężynowe, następnie mechaniczne wagi pocztowe. W roku 1992 wyprodukowano pierwszą elektroniczną wagę z użyciem mikroprocesora. Wkrótce firma zrewolucjonizowała ich konstrukcję, a masowa produkcja zaawansowanych technologicznie wag przyczyniła się do dynamicznego rozwoju firmy. 

RADWAG od początku bazuje na własnej myśli technicznej. Wszystkie produkowane wyroby oparte są o własne rozwiązania konstrukcyjne i techniczne. W roku 1997 RADWAG produkuje pierwszą wagę analityczną. W 2000 r. firma rozpoczyna produkcję wag samochodowych. Firma wdraża certyfikat ISO 9001:2000, i  z lokalnego producenta staje się firmą o zasięgu światowym. Dziś jest jednym z trzech producentów mikrowag na świecie. 

Więcej o MES...

  

QNAP Systems, Inc., to producent sieciowych pamięci masowych (NAS) oraz sieciowych rejestratorów wideo (NVR). Produkty QNAP Systems cechuje łatwość użycia, solidność, duża pojemność oraz niezawodność. 

QNAP Systems integruje technologie i design, aby dostarczyć wysokiej jakości produkty, które efektywnie poprawiają pracę klientów biznesowych dzięki udostępnianiu plików, wirtualizacji aplikacji, zarządzaniu pamięcią masową i monitoringiem, a także wzbogacają rozrywkę dla użytkowników domowych oferując multimedialne centrum rozrywki. 

Serwery QNAP Systems otrzymały w ostatnich latach szereg prestiżowych nagród za jakość i design. 

Więcej o produktach QNAP Systems...

Microsoftto jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjnych. 7Technology specjalizuje się w technologiach systemowych, bazodanowych oraz komunikacyjnych firmy Microsoft®. Nasze realizacje wielokrotnie stawały się rozwiązaniami case-study dla producenta. W 2016 roku uzyskaliśmy status „Gold Applications Development”, najwyższy status w partnerskim programie MICROSOFT.

Więcej o technologiach Microsoft...   

  

Juniper Networks jest jednym z największych na świecie i najbardziej innowacyjnych dostawców rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa. W portfolio firmy znajdują się produkty (routery, przełączniki ethernetowe, platformy akceleratorów) pozwalające zbudować doskonałą infrastrukturę sieciową niezależnie od tego, czy jest to niewielka sieć biurowa, czy ogromna sieć, zapewniających wydajne i bezpieczne funkcjonowanie złożonych sieci. Juniper Networks powstał w 1996 roku, dziś posiada biura w 46 krajach świata, zatrudniając prawie 9000 ludzi.    

Więcej o produktach Juniper...

  

 

Hewlett-Packard Company (HP) – jeden z największych firm informatycznych świata. Producent m.in. komputerów osobistych, skanerów, serwerów, drukarek i urządzeń poligraficznych, oprogramowania oraz infrastruktury IT.    

Więcej o rozwiązaniach HP...

  

  

IBM - jeden z największych firm informatycznych świata.Od ponad 80 latlider w zakresie wspierania innowacyjności w biznesie. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne.

Więcej o rozwiązaniach IBM...

 

 

T-Systems należy do Deutsche Telekom AG i jest jednym z największych europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych. Spółka Polska zajmuje się dostarczaniem dla Klientów korporacyjnych rozwiązań teleinformatycznych takich jak planowanie, wdrażanie i zarządzanie siecią teletechniczną. Obecnie na całym świecie T-Systems zatrudnia ponad 47 600 osób.  

Więcej o usługach ICT...

  

 

3S to grupa przedsiębiorstw z branży telekomunikacyjnej z siedzibą w Katowicach, obecna na rynku od 2002 roku. 3S dysponuje własną siecią światłowodową o długości ponad 2700 km oraz największym na Śląsku centrum danych. Wykorzystując efekty synergii, Grupa 3S oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne. W skład grupy wchodzą: 3S S.A. oraz 3Services Factory S.A. 3S S.A. (wcześniej jako TKP S.A.) buduje i udostępnia infrastrukturę światłowodową oraz świadczy usługi telekomunikacyjne. 3Services Factory S.A. buduje oraz zarządza data center.  

Więcej o Data Center...

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Google Cloud Platform chmura krajowa Microsoft Cloud Juniper T-Systems HP IBM VMWare