7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

Zespół

Zespół 7Technology tworzy aktualnie kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów w zakresie instalacji, serwisowania oraz administracji zaawansowanymi systemami informatycznymi.  

Sektor IT, jak żaden inny pozostaje pod wpływem zmieniającej się technologii. Upgrade, nowość, więcej, szybciej i efektywniej to pojęcia, które najlepiej go definiują. Dzięki nieustannym szkoleniom oraz ciągłym wdrożeniom coraz bardziej złożonych systemów informatycznych stale aktualizujemy swoje kompetencje. Jako zespół zebraliśmy w ostatnich latach dużo nowych doświadczeń, zrealizowaliśmy dziesiątki autorskich projektów. Dziś wiemy dużo więcej, potrafimy dużo więcej i oferujemy naszym Klientom dużo więcej. 

Oferujemy rozwiązania uwzględniające najnowszy postęp w danej dziedzinie tak w zakresie technologii, jak i organizacji procesów. Śmiało możemy powiedzieć, że kumulujemy unikatowe doświadczenie praktyczne w zakresie kreowania systemów informatycznych wspierających efektywność procesów w firmach, doświadczenie tym bogatsze, że wykraczające poza ramy jednej branży. 

Zapraszamy do współpracy!

Skorzystaj z naszego doświadczenia! Skontaktuj się z naszymi ekspertami i sprawdź jak możesz usprawnić zarządzanie swoją firmą!  

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu sprawdź aktualne WAKATY lub wyślij CV i list motywacyjny na adres: praca@7technology.pl
„Absolwent Wydziału Elektroniki i Informatyki Politechniki Wrocławskiej o specjalizacji Sieci Komputerowe oraz studiów MBA na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Przez kilkanaście lat zarządzał Departamentem IT w grupie kapitałowej Polski Koncern Mięsny DUDA SA, nadzorując 35 spółek grupy, w tym spółki z Niemiec i Ukrainy. Odpowiedzialny za wdrożenie systemu SAP dla grupy. Współzałożyciel i członek zarządu 7Technology; nadzoruje obszary Infrastruktury, Outsourcingu oraz rozwoju usług Cloud.


Michał Florczyk
Członek Zarządu / CEO Managing Partner 

<
„Absolwent Zarządzania Finansami na Wydziałe Ekonomii Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP. W 1999 roku założył firmę informatyczną INSOFT, a pierwszy system ERP wdrożył już w 2001r.  Przez dziesięć lat zarządzał Departamentem ERP w grupie kapitałowej Polski Koncern Mięsny DUDA SA, nadzorując 35 spółek grupy, w tym spółki z Niemiec i Ukrainy. Wdrożył największy w polskiej branży mięsnej system ERP XL. Odpowiedzialny za wdrożenie systemu SAP oraz MES dla grupy. Współzałożyciel i członek zarządu 7Technology; nadzoruje obszary ERP, SAP, MES, BPM. Prywatnie pasjonat żeglarstwa, windsurfingu oraz snowboardu.


Tomasz Stefaniak
Członek Zarządu / CEO Managing Partner 

<
algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Google Cloud Platform chmura krajowa Microsoft Cloud Juniper T-Systems HP IBM VMWare