7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

Zespół

Zespół 7Technology tworzy aktualnie kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów w zakresie instalacji, serwisowania oraz administracji zaawansowanymi systemami informatycznymi.  

Sektor IT, jak żaden inny pozostaje pod wpływem zmieniającej się technologii. Upgrade, nowość, więcej, szybciej i efektywniej to pojęcia, które najlepiej go definiują. Dzięki nieustannym szkoleniom oraz ciągłym wdrożeniom coraz bardziej złożonych systemów informatycznych stale aktualizujemy swoje kompetencje. Jako zespół zebraliśmy w ostatnich latach dużo nowych doświadczeń, zrealizowaliśmy dziesiątki autorskich projektów. Dziś wiemy dużo więcej, potrafimy dużo więcej i oferujemy naszym Klientom dużo więcej. 

Oferujemy rozwiązania uwzględniające najnowszy postęp w danej dziedzinie tak w zakresie technologii, jak i organizacji procesów. Śmiało możemy powiedzieć, że kumulujemy unikatowe doświadczenie praktyczne w zakresie kreowania systemów informatycznych wspierających efektywność procesów w firmach, doświadczenie tym bogatsze, że wykraczające poza ramy jednej branży. 

Zapraszamy do współpracy!

Skorzystaj z naszego doświadczenia! Skontaktuj się z naszymi ekspertami i sprawdź jak możesz usprawnić zarządzanie swoją firmą!  

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu sprawdź aktualne WAKATY lub wyślij CV i list motywacyjny na adres: praca@7technology.pl
„Absolwent Wydziału Elektroniki i Informatyki Politechniki Wrocławskiej o specjalizacji Sieci Komputerowe oraz studiów MBA na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Przez kilkanaście lat zarządzał Departamentem IT w grupie kapitałowej Polski Koncern Mięsny DUDA SA, nadzorując 35 spółek grupy, w tym spółki z Niemiec i Ukrainy. Odpowiedzialny za wdrożenie systemu SAP dla grupy. Współzałożyciel i członek zarządu 7Technology; nadzoruje obszary Infrastruktury, Outsourcingu oraz rozwoju usług Cloud.


Michał Florczyk
Członek Zarządu / CEO Managing Partner 

<
„Absolwent Zarządzania Finansami na Wydziałe Ekonomii Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP. W 1999 roku założył firmę informatyczną INSOFT, a pierwszy system ERP wdrożył już w 2001r.  Przez dziesięć lat zarządzał Departamentem ERP w grupie kapitałowej Polski Koncern Mięsny DUDA SA, nadzorując 35 spółek grupy, w tym spółki z Niemiec i Ukrainy. Wdrożył największy w polskiej branży mięsnej system ERP XL. Odpowiedzialny za wdrożenie systemu SAP oraz MES dla grupy. Współzałożyciel i członek zarządu 7Technology; nadzoruje obszary ERP, SAP, MES, BPM. Prywatnie pasjonat żeglarstwa, windsurfingu oraz snowboardu.


Tomasz Stefaniak
Członek Zarządu / CEO Managing Partner 

<
algorithms of success

webocn comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Juniper T-Systems HP IBM VMWare