7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

Wakaty

Aktualnie rekrutujemy na:

Wsparcie IT

Miejsce pracy: Grąbkowo (pow. rawicki)
Region: wielkopolska

Obowiązki

  • wsparcie dla sprzętu komputerowego oraz oprogramowania stacji roboczej/biurowego
  • wsparcie użytkowników w zakresie IT (systemy operacyjne, oprogramowanie biurowe Office, wsparcie produkcji)
  • nadzorowanie środowisk informatycznych, komputerów przemysłowych, automatów wagowych
  • obsługa zdalna użytkowników za pomocą dedykowanych narzędzi
  • rozwiązywanie problemów technicznych u klientów
  • obsługa systemu ServiceDesk

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym/wyższe niepełne
  • doświadczenie z systemami Microsoft Windows, Microsoft Office
  • dobra znajomość konfiguracji typowych usług informatycznych, zarządzanie użytkownikami i ich uprawnieniami
  • podstawy w zakresie konfiguracji środowiska LAN, WAN
  • odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • umiejętność swobodnego posługiwania się elektronarzędziami
  • gotowość do pracy na hali produkcyjnej
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu ( mechanika, automatyka, budowa maszyn)

Oferujemy:

  • pracę w życzliwym środowisku odbiegających od korporacyjnych obostrzeń
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • jasny i czytelny system premiowy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny
  • dwa razy do roku wyjazdy integracyjne.

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy przesłać na adres praca@7technology.pl

Młodszy Konsultant ERP

Miejsce pracy: Rawicz

Wymagania minimalne

  • wykształcenie informatyczne (licencjackie lub wyższe)
  • znajomość baz danych MS SQL, MySQL
  • podstawowa znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziana znajomość:

  • Active Directory
  • systemów ERP w zakresie procesów sprzedaż, zakup, gospodarka magazynowa, administracja użytkownikami

Inne wymagania::

  • komunikatywność (kontakt z Klientem oraz z producentami oprogramowania )
  • odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego myślenia

Opis zadań - między innymi:

  • Realizacja wsparcia systemu
  • Rozwiązywanie bieżących zgłoszeń przez Klienta dot. systemu
  • Proste instruktaże dla użytkowników z zakresu systemu
  • Przygotowanie raportów oraz analiz z systemu na potrzeby Klienta
  • Przygotowanie formularzy etykiet i innych dostępnych w systemie dokumentów wskazanych przez Klienta
  • Nadzór nad systemem konsultacje z producentem oprogramowania w przypadku nierozwiązanych problemów
  • Zarządzanie użytkownikami w systemie
  • Pre-testy nowych funkcjonalności systemu
  • Zagadnienia analityczne zlecone przez Klienta

Miejsce pracy: Rawicz:

  • wyjazdy do Klienta ok. 1-2 razy w tygodniu.

Oferujemy:

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Google Cloud Platform chmura krajowa Microsoft Cloud Juniper T-Systems HP IBM VMWare