7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

Wakaty

Aktualnie rekrutujemy na:

Wsparcie IT

Miejsce pracy: Grąbkowo (pow. rawicki)
Region: wielkopolska

Obowiązki

  • wsparcie dla sprzętu komputerowego oraz oprogramowania stacji roboczej/biurowego
  • wsparcie użytkowników w zakresie IT (systemy operacyjne, oprogramowanie biurowe Office, wsparcie produkcji)
  • nadzorowanie środowisk informatycznych, komputerów przemysłowych, automatów wagowych
  • obsługa zdalna użytkowników za pomocą dedykowanych narzędzi
  • rozwiązywanie problemów technicznych u klientów
  • obsługa systemu ServiceDesk

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym/wyższe niepełne
  • doświadczenie z systemami Microsoft Windows, Microsoft Office
  • dobra znajomość konfiguracji typowych usług informatycznych, zarządzanie użytkownikami i ich uprawnieniami
  • podstawy w zakresie konfiguracji środowiska LAN, WAN
  • odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • umiejętność swobodnego posługiwania się elektronarzędziami
  • gotowość do pracy na hali produkcyjnej
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu ( mechanika, automatyka, budowa maszyn)

Oferujemy:

  • pracę w życzliwym środowisku odbiegających od korporacyjnych obostrzeń
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • jasny i czytelny system premiowy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny
  • dwa razy do roku wyjazdy integracyjne.

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy przesłać na adres praca@7technology.pl

Młodszy Konsultant ERP

Miejsce pracy: Rawicz

Wymagania minimalne

  • wykształcenie informatyczne (licencjackie lub wyższe)
  • znajomość baz danych MS SQL, MySQL
  • podstawowa znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziana znajomość:

  • Active Directory
  • systemów ERP w zakresie procesów sprzedaż, zakup, gospodarka magazynowa, administracja użytkownikami

Inne wymagania::

  • komunikatywność (kontakt z Klientem oraz z producentami oprogramowania )
  • odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego myślenia

Opis zadań - między innymi:

  • Realizacja wsparcia systemu
  • Rozwiązywanie bieżących zgłoszeń przez Klienta dot. systemu
  • Proste instruktaże dla użytkowników z zakresu systemu
  • Przygotowanie raportów oraz analiz z systemu na potrzeby Klienta
  • Przygotowanie formularzy etykiet i innych dostępnych w systemie dokumentów wskazanych przez Klienta
  • Nadzór nad systemem konsultacje z producentem oprogramowania w przypadku nierozwiązanych problemów
  • Zarządzanie użytkownikami w systemie
  • Pre-testy nowych funkcjonalności systemu
  • Zagadnienia analityczne zlecone przez Klienta

Miejsce pracy: Rawicz:

  • wyjazdy do Klienta ok. 1-2 razy w tygodniu.

Oferujemy:

algorithms of success

webocn comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Juniper T-Systems HP IBM VMWare