7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

O firmie

Zaawansowane systemy informatyczne to nie tylko automatyzacja procesów produkcyjnych, ale przede wszystkim systemy wiedzy, pozwalające na integrację danych z różnych obszarów działania firmy i wspomagające codzienne procesy zarządcze. We współczesnej wysoce konkurencyjnej gospodarce efektywność stała się zależną wiedzy, a tą buduje się dzięki systemom informatycznym. Dedykowane systemy IT stały się podstawą funkcjonowania we wszystkich branżach i głównym narzędziem umożliwiającym realizację celów rynkowych.

7Technology powstał w 2011 roku jako odpowiedź na wyzwania jakie niesienie ze sobą współczesna konkurencyjna gospodarka rynkowa w zakresie efektywności. Główny trzon firmy stanowi zespół ściśle  ze sobą współpracujący od 2000 roku. Dziś jesteśmy czołowym krajowym integratorem IT,  posiadajacym w swoich szeregach specjalistów z kilkunastoletnim oświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla zakładów produkcyjnych i usługowych, przede wszystkim sektora rolno-spożywczego.

7 w nazwie naszej firmy nie jest przypadkiem. Definiuje ona obszary naszych kompetencji. Od początku istnienia specjalizujemy się w wdrożeniach systemów klasy ERP, MES, SAP, BPS, zarządzaniu infrastrukturą IT, outsourcingu usług IT oraz oferowaniu dedykowanych usług przetwarzania „chmury”.   

7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. Dzięki naszemu doświadczeniu i wdrożeniom zaawansowanych rozwiązań z obszaru IT, skutecznie podnosimy efektywność zarządzania wszystkich procesów firmach, zbliżając je do organizacyjnej doskonałości.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych usług IT zaczynając od usług inżynierskich poprzez usługi ERP, SAP, wsparcie zakładów produkcyjnych poprzez systemy MES, usługi BPM, własny Cloud oraz Outsourcing IT. Wdrażamy rozwiązania informatyczne, usprawniające przepływ i zarządzanie wiedzą w organizacji, maksymalizujące efektywność wszelkich procesów w firmie oraz zapewniające skuteczną kontrolę nad nimi.

Wizja

Być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie znacząco podnosi efektywność zarządzania każdą organizacją, zbliżając je do organizacyjnej doskonałości i umożliwiając skuteczniejszą realizację celów rynkowych.

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Google Cloud Platform chmura krajowa Microsoft Cloud Juniper T-Systems HP IBM VMWare