7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

Zmiana danych adresowych.

Mija 5 lat obecności marki 7Technology na rynku wdrożeń zaawansowanych systemów informatycznych wspierających zarządzanie organizacjami.


Zmiana danych adresowych.

Przyjęta wówczas strategia rynkowa, zdefiniowana w 7 obszarach kompetencyjnych, potwierdziła swą skuteczność między innymi w dynamicznym rozwoju osobowym firmy. Z dumą podkreślamy, że dziś za marką 7Technology stoi już ponad 50-ciu doświadczonych specjalistów. 

Plan 5-letni został wykonany z nawiązką, ale …nie zamierzamy zwalniać. Nowe perspektywy oraz planowany dalszy rozwój zespołu, wpłynęły na przyspieszenie inwestycji zwiększających powierzchnie biurowe i magazynowe. Zmiana już się dokonała. Od dnia 18.04 2016 roku centrala spółki mieści się pod nowym adresem: Plac Wolności 5B. Pozostałe dane pozostały bez mian.

Przepraszamy za ewentualne niedogodności i jednocześnie prosimy wszystkie podmioty współpracujące z 7Technology o przekazanie odpowiednim jednostkom organizacyjnym zaktualizowanych danych rejestrowych: 

7 Technology Spółka z o.o.
Plac Wolności 5B
63 – 900 Rawicz
NIP PL6991953648


Tymczasem, raźnie i pewnie wkraczamy…w realizację nowego planu 5-letniego! 

Z poważaniem

Zarząd 7Technology

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare