7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

Unia Leszno dziękuje 7Technology!

Ireneusz Igielski dyrektor zarządzający KS Unia Leszno [na zdjęciu w środku], aktualnego Drużynowego Mistrza Polski podziękował 7Technology za wsparcie w sezonie 2018.


Unia Leszno dziękuje 7Technology!

KS Unia Leszno to najbardziej utytułowany klub żużlowy w Polsce. W sezonie 2018 zespół z Leszna po raz drugi z rzędu zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski, zdobywając 17 – ty już mistrzowski tytuł. 

Ireneusz Igielski dyrektor zarządzający klubu odwiedził centralę firmy by wręczyć symboliczny „złoty medal” i podziękować za współpracę w zakończonym sezonie. Przedmiotem wizyty były również sprawy związane z przygotowaniami do nowego sezonu 2019, który wystartuje za niecałe trzy miesiące. 

7Technology sponsorem Unii Leszno jest od 2017 roku, a więc podczas dwóch ostatnich mistrzowskich sezonów. Nie brakowało argumentów, że trzeciej korony nie będzie bez… 7Technology w gronie sponsorów. Czy nas to przekonało? Dowiecie się już wkrótce! :)

 
algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare