7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

Targi Pracy w Rawiczu!

W najbliższy wtorek 10 kwietnia odbędą się XVI Rawickie Targi Edukacyjne i Targi Pracy. Spotkajmy się!


Targi Pracy w Rawiczu!

Gmina Rawicz oraz Szkoła Podstawowa nr 6 w Rawiczu są organizatorami kolejnej już, XVI edycji Rawickich Targów Edukacyjnych i Targów Pracy.

Swoje stoisko będzie na nich miała również firma 7Technology, największa firma informatyczna w regionie. 7Technology zatrudnia aktualnie ok. 50 konsultantów IT, współpracuje ponadto z wieloma niezależnymi specjalistami. Dynamiczny rozwój firmy powoduje, iż proces rekrutacji prowadzony jest w sposób ciągły.  7Technology poszukuje do pracy specjalistów wsparcia, konsultantów ERP, SAP.  [sprawdź aktualne WAKATY - kliknij]

„Zapraszamy osoby, które szukają pracy w branży informatycznej, są na etapie wyboru kierunku studiów, ale także samouków, zdolnych programistów – mówi Michał Florczyk CEO 7Technology - To fascynujący sektor przemysłu, nieustannie się rozwijający. To praca dobrze płatna i niepozwalająca się nudzić - dodaje.” 

Przedstawiciele 7Technology będą przybliżali specyfikę pracy w sektorze IT, zakres świadczonych przez firmę usług oraz wymagania oczekiwane wobec potencjalnych pracowników. 

Serdecznie zapraszamy!

Termin targów: 10.04.2018r.
Godzina: 10:00 – 13:00
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 w Rawiczu (dawne Gimnazjum w Sierakowie)

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare