7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

Ładowaliśmy akumulatory na…deskach!

Styczeń stał pod znakiem wyjazdu integracyjnego teamu 7Technology. Idealne warunki znaleźliśmy na Czarnej Górze.  Ładowaliśmy akumulatory na…deskach!

Specjaliści 7Technology na co dzień pracują w kilku lokalizacjach, stąd potrzeba okresowych spotkań integracyjnych. W tym roku „team spirit” wzmacnialiśmy na Czarnej Górze, w zimowych warunkach. Podczas pobytu nie zabrakło dobrej zabawy i przed wszystkim relaksu po wymagającym roku. Czarnogórskie stoki zapamiętają nas na długo. Wyjazd oceniamy na 7-tkę, oczywiście w 7 punktowej skali! 

O więcej szczegółów nie pytajcie. Zgodnie z klasyczną już niemal formułą, nasz ostatni komunikat w kwestii wyjazdu brzmi: „co się stało na Czarnej Górze, zostaje…na Czarnej Górze!” 
 
algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare