7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

7Technology się zmienia!

Zmieniamy logo by lepiej opisywać siebie samych i podkreślić wartość zdobytych w ostatnich latach kompetencji! 


7Technology się zmienia!

Drodzy Klienci, jako integrator systemów IT z kilkunastoletnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla zakładów produkcyjnych i usługowych z różnych sektorów gospodarki, staliśmy się trwałą i ważną częścią polskiego sektora usług IT.

Sektora, który jak żaden inny pozostaje pod wpływem zmieniającej się technologii. Upgrade, nowość, więcej, szybciej i efektywniej to pojęcia, które najlepiej go definiują. Także i my, jako zespół zebraliśmy w ostatnich latach dużo nowych doświadczeń, zrealizowaliśmy dziesiątki autorskich projektów. Dziś wiemy więcej, potrafimy więcej i oferujemy więcej. Mamy też nowe cele i strategię rozwoju.

Dlatego przyszedł także czas na odświeżenie naszego wizerunku. Zmieniamy logo by lepiej opisywać siebie samych i podkreślić wartość zdobytych kompetencji w obszarze budowania i wdrażania zaawansowanych systemów informatycznych, dzięki którym stajecie się liderami efektywności w swoich branżach.  

Zmianie uległa również strona internetowa www.7Technology.pl, na którą serdecznie zapraszamy!

Wierzymy, że powyższe zmiany zostaną odebrane ze zrozumieniem i …sympatią. Witamy w nowej odsłonie i zapraszamy do dalszej współpracy!

Z poważaniem
Zespół 7Technology

 
algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare