7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

7Technology z „Laurem Przedsiębiorczości”!

7Technology na Gali Liderów Powiatu Rawickiego wyróżniony został tytułem „Laur Przedsiębiorczości”, wręczanym wyróżniającym się w regionie przedsiębiorstwom.


7Technology z „Laurem Przedsiębiorczości”!

Liderzy Powiatu to inicjatywa o charakterze gospodarczo-społecznym, podczas którego przedstawiciele powiatu rawickiego nagradzają przedsiębiorców, których działalność w sposób znaczący wybija się na tle gospodarki regionu. Gala jest okazją do spotkania przedsiębiorców oraz nawiązywania nowych relacji biznesowych. 

Jesteśmy dumni, że działalność 7Technology w obszarze wdrażania nowych technologii informatycznych została dostrzeżona i doceniona. Już samo zgłoszenie do nagrody było dużym wyróżnieniem, a przyznanie tytułu „Laur Przedsiębiorczości” to ogromna satysfakcja całego zespołu pracowników, w większości mieszkańców Rawicza i okolicznych gmin.

7Technology nagrody otrzymały ponadto firmy: Firma FERRPOL Bracia Matuszewscy Sp. z o.o., P.H.U. Bogusława i Paweł Jankowiak Spółka Jawna, Fritz Hansen Production Sp. z o. o oraz Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. wyróżniona także w kategorii Filantrop Roku. Wszystkim firmom serdecznie gratulujemy!

W imieniu zarządu 7Technology gratulujemy także osobom wyróżnionym w kategorii Działacz Społeczny Roku: Panom Ryszardowi Kapłonowi, Krzysztofowi Skrzypczakowi, Janowi Solakowi oraz Pani Barbarze Karkosz. Warto podkreślić, że nagrodą specjalną wyróżniono pośmiertnie śp. Pana Aleksandra Pieprzyka, przedsiębiorcę i filantropa, który odszedł nagle w ubiegłym roku. 

Nagrody wręczał Grzegorz Kubik Burmistrz Gminy Rawicz, a w imieniu 7Technology odebrali ją przedstawiciele zarządu: Michał Florczyk oraz Tomasz Stefaniak. 

Dziękujemy za wyróżnienie!

Źródło oraz foto: www.rawicz.pl  / www.tmrawicz.pl    

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare