7 to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

7technology funduje stypendium

7technology został jednym z donatorów tegorocznej edycji programu stypendialnego realizowanego przez Fundację Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda.


7technology funduje stypendium

Misją działającej od 12 lat Fundacji Rodziny Duda jest wspieranie rozwoju osobistego dzieci i młodzieży wiejskiej z powiatów regionu rawickiego. 

Głównym programem fundacji jest innowacyjny projekt edukacyjno-rozwojowy „Akademia Sukcesów”. Młodzież, która przystępuje do projektu zostaje objęta rocznym wsparciem, podczas którego otrzymuje stypendium finansowe, uczestniczy w cyklu warsztatów rozwojowych, uczy się języka angielskiego, uczestniczy w wolontariacie, ma ponadto zapewnione wsparcie i pomoc trenerów oraz psychologów.

Fundacja do tej pory sfinansowała 340 stypendiów. W tegorocznej, 11 już edycji, do programu zakwalifikowano kolejne 40 dzieci. 25 dzieci z nich objętych zostało opieką przez głównego donatora fundacji, spółkę DUDA Holding, kolejne 15 znalazło swoich opiekunów.

Miło nam poinformować, że 7Technology ufundował stypendium dla jednego z podopiecznych Fundacji, Wiktora Miedzińskiego.

- Dla nas kluczowym argumentem za uczestnictwem w programie było doświadczenie Fundacji Rodziny Duda i jakość merytoryczna programu – podkreśla Tomasz Stefaniak Członek Zarządu 7Technology – Cieszy nas, że pojawiły się na rynku profesjonalne podmioty, które firmom angażującym się w projekty CSR-owe dają gwarancję skutecznego spożytkowania przekazanych środków finansowych, 

„Akademia Sukcesów” to nie jedyny projekt Fundacji, a stypendyści nie są jedynymi jej beneficjentami. W pierwszym wydaniu tegorocznego newslettera przeczytać możemy m.in. o reportażu z wyjazdu drużyny stypendystów oraz podopiecznych Fundacji z Domu Dziecka w Bodzewie i Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łaszczynie do Wrocławia. Po szczegóły z tego wyjazdu oraz inne informacje o Fundacji i organizowanych przez nią wydarzeniach zapraszamy na: www.fmd.pl oraz oficjalny fanpage https://www.facebook.com/FundacjaDUDA 

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare